تعبیر خواب مانی

تنها معبر خواب در ایران

پیشگویی زلزله در جاکارتا

 

به نام خدای بخشنده ومهربان

پیرومطلب پیش بینی  زلزله توسط فیزیکدان برزیلی با ارائه مدارک و شواهد درشهر جاکارتای اندونزی و قولی که به دوستان وهمچنین به خودم در مورد این پیشگوئی داده بودم  باید اعلام کنم امروز تا وقوع حادثه در روز۲۳ دسامبر مصادف با ۲ دی ماه ۸۶  تنها ۵ روز فاصله دارد واین تنها نشانه کم شدن قدرت روحی من است . به هرحال باید اعلام کنم در روز یاد شده در شهر جاکارتای اندونزی زلزله ای نخواهیم داشت.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۸۶ساعت 13:27  توسط ارژنگ  | 

جواب به با حجاب


جواب با حجاب  طرفدار رادان
بحث حجاب در کشور ما یک بحث سیاسی است  نه اجتماعی  ومن نمی خواهم وارد این بحث شوم .
اما از اینکه اظهار لطف کرده و مرا از تعالیم جان بخش خود وهمرزمان خود بخصوص آقای رادان
بهره مند فرموده اید سپاسگذارم اما قضاوت آن را به عهده خوانند ه گان عزیزمی گذارم که آیا حجاب
میتواند جلوی زنا  را در جامعه بگیرد؟؟؟؟درضمن هر چه دوست دارید به سرورتان آقای رادان تبریک
بگوئید چون من هم یادم افتاد تا به مخالفان آقای رادان به دلیل توقف وشکست طرح امنیتی ایشان تبریک عرض کنم . به هر حال دوست ندارم درمورد حجاب حرف بزنم چون قسمت زیادی از جامعه ما هنوز
تحمل شنیدن خیلی از واقعیتهای  وجودی یک زن را ندارند ونمی توانند آزادی زنان را تحمل کنند . عربها
بهترین عادات فرهنگی ما را کسب کرد ند وبه نام خود زدند و حالا لباس ملی خودمی دانند و ما لباس دوران جاهلیت آنان را میخواهیم به زور لباس ملی خود کنیم !! اما بعضیها ما را دلداری میدهند که  اگر دنیا با سرعت 100 کیلومتر در ساعت به پیش میرود ، ما هم آنها را داریم با سرعت 10 کیلومتر تعقیب میکنیم !
ولی من فکر میکنم همانطور که آنها با 100کیلومتر ازما دور میشوند مانیز باهمان سرعت ازآنها درجهت
مخالف ازآنها در حال دور شدنیم !  به هرحال من میبینم آزادی زنان رو در کشورهای عربی ویا دیگر
کشور های مسلمان ومیشنوم  ، پس شما هم بشنوید قسمتی از شهر شاعر بزرک اعراب جبران خلیل را که میفرمائید:
بار الها ، به من شعور عطا فرما  تا  درک کنم که دیگران مثل من فکر نمیکنند.


 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۸۶ساعت 9:53  توسط ارژنگ  | 

این هم از طرح امنیتی اجتماعی آقای رادان و پیشگوئی بنده :

 

مبینم که.

در صفحه اول روزنامه ایرا ن  سخنگوی دولت آ قای الهام فرموده اند که : مشکل اصلی ما پوشش جوانان نیست  . دولت مخالف این گونه برخوردها با مردم خصوصا جوانان است . وخطیب جمعه تهران هم که تادیروز موافق بودند امروز مخالفت خودرا چنین بیان فرمودند: مردم عزیز ما میخواهند نوامیس شان با کرامت در کوچه وخیابان تردد کنند ومحترم باشند! چه عجب آقایان بالاخره فهمیدن که باید حرکات پلیس در جامعه با حساب وکتاب باشد! ......مردم خودمان اصلا بی خیال ! چطور این همه متعهد وکارشناس و عالم و دانشمند  نمی توانند تشخیص بدهند که یک امریکائی ، نه خیر یک اروپائی ،نه یک ژاپنی ، نه یک افریقائی  ، نه آقا اصلا یک افغانی  درمواجهه با رفتار پلیس با مردم عادی بخصوص دخترهای 15 تا 25سال چی فکر میکنند !؟؟ من بشما عرض میکنم که چی توذهن آنها میاد!!!! میگن مگر در این کشور کودتا صورت گرفته ویا جنگ شده  وشاید هم آقای رادان فکر میکنه با بسیجیان همرزم خودش رفته یکی از شهرهای امریکا رو گرفته و می خواهد فرهنگ سازی کنه! !  ؟ چند وقت پیش امنیت اجتماعی مارو خواست  رفتیم و به قول خودشون برای کم کردن روی ما  حدود 2 ساعت مارو بازداشت و بعد هم بازجوئی بعد هم گفتند بفرمائید !! من در آنجا شاهد  رفتار زننده ای بامردم  و مخصوصا جوانان بودم . همون جوانانی که در آینده نزدیک به خاطر رفتا ناهنجار پلیس برای گرفتن انتقام از جامعه و پلیس آماده تر از پیش در مقابل مردم وپلیس خواهند ایستاد ! بعد از این همه خرابکاری اجتماعی آنگاه آقای رادان و همرزمان ایشان کجا خواهند بود؟؟ بگذریم از بعضی  پرسنل زحمت کش پلیس که البته اکثر آنها در بدنه پائین آن سازمان فعالیت میکنند واگر آنها هم نبودند معلوم نبود چی بسر امنیت تهران میآمد .

به هرحال این طرح شکست خورده است و لی عواقب آن درجامعه به این زودی قابل جبران نمیباشد .

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم آذر ۱۳۸۶ساعت 15:39  توسط ارژنگ  | 

وقتی میگم:

 

وقتی میگم که یکی از خصلتهای زشت در جامعه ما حسادت میباشد بعضیها میگن تو آدم بدبینی هستی! اول یه مدت که به روی خودشون نمیارن ! ولی بالاخره از روی ناچاری مجبور میشن برای 1 ساعت هم که شده بیارنش جلوی دروبین تلویزیون  ولی بعد پشیمون میشن چرا که میبنن بالاتر ین آمار بیننده رو به خودش اختصاص میده ! مثل رضا صادقی عزیز! ....نمیدونم اسم این مردم رو باید چی گذاشت ! به زور میخواهند یه خواننده رو معروف کنند ، به زور میخواهند یک ورزشکار رو ببرن با لا ، به زور میخواهند یه عده رو دانشمند و دکتر و کارشناس جلوه بدهند و بالاخره خنده دارترین این که یکی رو بزور میخواهند زیبا و خوشکل و فوق العاده جذاب نشان بدهند! چرا .......؟ ماکاری نداریم که چرا ، چون خودشون بهتر میدونن ، ما فقط از جنبه اخلاقی میخواهیم موضوع رو بررسی کنیم . می بینید از پر تیراژ ترین روزنامه این شهر تا اون روزنامه های سر چهارهها ی خیابونهای تهران هرکدوم به نحوی با کینه وحسد ورزی تامیتوانند مینویسند بر علیه دوست داشتنی ترین هنرپیشه مرد ایران  جناب آقا ی گلزار  .  چرا ؟ چون خوشگل ، چون خوش تیپ ، چون برای معروف شدن احتیاجی به آقایان نداره !حالا یه عده بیمار و عقده ای  به اسم نویسنده و کارشناس بیا یند هر چی میخواهند بگن مگه چیزی تغییر خواهدکرد !؟ حالا مثلا اون چند میلون دختری که می میرن  براش به خاطر ایرادات شما  از دور و اطراف اون پراکنده میشن ! ویا پسرهائی که از او الگو میگیرن پشیمون میشن ! واقعیت این که جناب آقای گلزار جذاب و خوش تیپ  است و این نعمتی است که خدا به هرکسی اعطا نمی کند  پس بجای حسادت بهتر به ایشا ن احترام بگذارید . چه عیبی داره مردم ایران هم بتوانند افتخار کنند که ما ایرانیان  نژاد برتر وزیبا هستیم این هم نمونه اش آقای گلزار  ، خانم افشار ، و خیلی از جوانان دیگر که حالا بماند.......  پس بهتر نیست به جای بهانه جوئی و حسادت به نکات مثبت هنرپیشگان جوان وزیبای خودمون فکر کنیم ؟ و به این شعور برسیم  مانند همان کارگردانانی که به این نکته رسیدند ! به هرحال جای تاسف که کارگردانان  موضوع را درک کنند ولی مسئولین نشریات ، بچه دلقکهای اینترنتی ، رادیو و تلویزیونهای  این مملکت نمی فهمند  که چه استفاده های بزرگی میتوان از آقای گلزار ودیگران در داخل و مخصوصا خارج از ایران به نفع این کشور انجام داد  که شاید با میلیاردها دلار نتوان انجام داد !!!

به هر حال فهمیدن بعضی چیزها به شعور احتیاج دارد و خوش بختانه ویا بدبختانه شعور رو در دانشگاههای  ایران تدریس نمیکنند !

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۶ساعت 21:18  توسط ارژنگ  | 

مبینم که..........

من همه شمارو دوست دارم اونم خیلی زیاد.... ولی بمن هم حق بدهید که من نمی تونم باهمه دوست باشم و یا از نزدیک همه رو ملاقات کنم . هدف اصلی من از این سایت فقط تعبیر خوابهای شماست . شاید چند تا از همین خوابهای زیبا و یا استثنائی رو بتوانم در کتاب دومم ازشون استفاده کنم . در ضمن من خیلی رسمی به همه دوستان باید عرض کنم که در خدماتم به دوستان فرقی بین خوشگل وجوان وپیر و زشت ومعمولی ومرد ویا زن وجود نداره و مطمئن باشید که بابت تعبیر خواب ، و یا ................. وغیره هیچ پولی ویا خواهش ویا تمنائی از کسی نداشته ام و ندارم . خدا این استعدادها رو بمن نداده تا از اونها کاسبی کنم و ارتباط باشما برای من فقط به منزله کسب تجربه وشاید هم علامتی از خواست واراده خدای مهربان است . از وقتی هم که خودم روشناختم هیچگاه از کسی کمک در هیچ موردی نخواستم ..! و تنها از خدا خواستم به همین دلیل خدا همیشه مرا حفظ کرده . به همین دلیل که هر کس بمن خیانت کرد پشیمان شد . شاید باور نکنید در مدت 12 سال کارمن در زمینه مواد غذائی تمام کارخانه ها و تجار سرشناسی که بمن خیانت کردند همگی ورشکست شدند و در مقابل آ نهائی هم که حق مرا ادا کردند روز به روز وضعشان بهتر شد...! و در رابطه با خیانت و عهد شکنی در رابطه با مسائل عاطفی خدای قادر چنان از آنان انتقام میگرفت که دلم برایشا ن می سوخت و زمانی که متوجه میشدم طرف چی بسرش آمده به خدای خودم عرض میکردم : خدایا انتقام تو از آنان چه سودی به حال من دارد ! به همین خاطر دوست دارم ارتباطاتم محدود باشه چون شیطان اگر برمن تا10 درصد تسلط داره بر دوستان تا 90درصد ... پس من به کسی نزدیک میشوم که بمن نزدیک تر از شیطان باشه ! این طوری به نفع هردو ما میباشد دوست عزیز من ...
+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم آذر ۱۳۸۶ساعت 16:44  توسط ارژنگ  | 

اطلاعیه:

 

به محض اینکه اعلام کردیم در دهم آذر ماه که سایت من به دلیل نامعلومی متوقف  و بعد ازآن مورد سواستفاده هم قرار گرفت  متوجه شدم که میهن بلاگ بلافاصله مطالب مرا بازسازی و سایت مرا دوباره فعال نموده است ..!  اما واقعیت این است که رمز و کلمه عبور من برای سایت خودم غیر قابل استفاده میباشد ..!  پس این سایت  بنام mani99mihanblog.com    فاقد اعتبار حقیقی بوده ومن بر روی آن هیچگونه اعمال نظری نداشته و تمام عواقب احتمالی آن مربوط به خود میهن بلاگ میباشد  ! من نمی دانم این عمل چگونه قابل توجیه میباشد !   من توقع  نداشتم از کسانی که مدعی گسترش علم و فرهنگ از طریق اینترنت هستند  چنین عملی کنند و اگر واقعا سو تفاهمی بوجود آمده  همانطور که ما از حضور در میهن بلاگ  مدتهاست که صرفنظر کرده ایم  شما هم صداقت خودرا نشان داده و سایت مرا حذف کنید تا مورد سواستفاده قرار نگیرد  چون خودم واقعا" چنین کاری را نمی توانم انجام دهم ! اتفاقا" همین چند روز پیش بود که رئیس جمهور فرانسه اعلام نمود  سرقت ادبیات وهنر در اینترنت یک عمل قرون وسطائی میباشد .

درضمن از مدیریت محترم و همه دست اندر کاران  blogfa  بسیا ر متشکرم به دلیل صداقت و زحماتی که برای همه ما وبلاگ نویسان و مردم ایران مبذول میدارید .

 

 

 

در مورد زلزله:

در مورد پیشگوئی زلزله جاکارتا در اندونزی  همانطور که قول داده ام  اگر بتوانم حتما" اعلام میکنم .  آنهم فقط برای امتحان قدرت روحی خودم  ولی تاکنون هیچ پیامی دریافت نکرده ام  و سعی میکنم حداقل چند روزقبل از 23 دسا مبر اعلام کنم.     به دوستا نی که ماجرا را  به دلایل مختلف  دنبال میکنند  باید به عرض برسانم به دلیل بعد مسافت و حتی  بعد

 

 زمان گرفتن چنین پیامی برایم مشکل است چرا که من در تهران هستم و تاکنون نتوانسته ام زلزله  ای را حتی در اطراف آن تشخیص دهم  ، اما به هرحال سعی خودم را میکنم و اگر توانستم که درست عمل کنم نه از کسی تشویق میخواهم و نه پاداشی از سفارت اندونزی .

+ نوشته شده در  جمعه شانزدهم آذر ۱۳۸۶ساعت 15:11  توسط ارژنگ  | 

نازنین عزیز:

 

تو عالم دوستی وظیفه ام بود . طبق دستور شما رفتم تو سایت  شفا دات کام  ونظرم این که اگر راست بگن چراکه بد باشه ؟ ولی بعضی از حرفهای اونهارو قبول ندارم مخصوصا حرفهای خودشون رو  ولی درمورد اخبارهای اینترنتی در بیشتر موارد جالب هم عمل کرده اند  . برای مثال :  کسانی که کلمه روح را با نیروی باطنی  همراه میکنند نه از روح میدانند ونه از نیروی باطنی ! مانند روانشناسان  وآقایان دکترها و بقیه ای مردم عادی ... از نیروی شگرف باطنی سخن میگویند ولی انرژ ی درمانی را فقط یک درمان کمکی مختصر میبینند..! مگر نیروی باطنی چیزی به غیر از انرژی درونی انسانهاست....؟؟  آقایان میخواهند با روح وبا نور مردم را شفا بدهند ! اشکالی نداره ولی به نظرمن کسی که این کاررو انجام میده باید قدرت روحی مانند عیسی مسیح داشته باشه و اگر بخواهند با قدرنور کسی رو شفا بدهند با ید قدرتی مانند فرشتگان درگاه الهی داشته باشند ( مانند جبرئیل اعظم ) !!! اگر اینچنین است بسم الله  .... ما که حرفی نداریم !  ولی تا آ نجائی که ما اطلاع داریم  روح با نیروی باطنی وذهن و نور  و روان انسان و حتی نیروی جسمی انسان فرق دارند وهر کدام برای خود علمی جداگانه دارد.  و اما اگر قرار با شد بیماران با دعا شفا پیدا کنند  چرا پیامبر اسلام و مولا علی چنین نکردند؟؟ اگر بادعا میشد بیماران را شفا داد که این همه حدیث علم  و پزشکی از      پیامبر و اهل بیت او به جای نمی ماند . چرا به را ه دروی برویم همین امام رضا (ع) به جای نوشتن رساله ذهبیه  که یک رساله پزشکی معتبر نه در اسلام بلکه در جهان است می آمد ویک رساله دعاهای شفابخش  مینوشت !!!  

 و  خدا بعد از محمد پیامبر اسلام (ص)  با هیچ انسانی ارتباط برقرار نخواهد کرد  مگر از طریق روح او  و روح انسان نمیتواند با خدا ارتباط برقرار کند مگر از طریق یکی از فرشتگان مقرب خدا و این ارتباط بر قرار نخواهد شدمگر از طریق خواب  و این سری از خوابها دیده نخواهند مگر  انسانی که از قدرت بالای روحی برخوردار باشد مانند پیامبران ویا امامان ویا معصومین .  هر کسی میتواند دعا و عبادت کند ، امانمتواند از خدا انتظاری داشته باشد چرا که  دعا و عبادت مردم در واقع شکر گذاری و تنها بندگی کردن است  یعنی انجام وظیفه !!! و اینکه عنوان میکنند خدا در قرآن میفرماید .... بخوانید مرا تااجابت کنم شما را ...  خطاب به پیامبر عزیز خود محمد (ص) است !! خدا درقرآن به مردم خطاب میکند که در عبادت از پیامبر خود پیشی نگیرید!!!!ومن هم به دوستان خود در سایت شفا دات کام عرض میکنم اگر هم متوانید شفا دهید از عیسی مسیح  (ع) جلو نزنید !!! درست است که خدا در قرآن همه انسا نها  را برابر می خواند و لی آیا به این معنی است که من با مولا علی(ع) یکی هستم ....!!!!! ما باید بفهمیم و از غرور و حسادت و خودبزرگ بینی حذر کنیم که ماانسانها ی عادی هستیم و با پیامبر و ائمه اطهار و معصومین خیلی فرق داریم ! بزارید راحتتان کنم ، آنها در واقع یک نوع نژاد برتر هستند ! و ما فقط از نظر سطحی شبیه به آنها هستیم به عنوان یک انسان مانند شباهت ما به افراد منگل ! خود امام علی(ع) در نهج البلاغه میفرماید فرق ما باشما مردم مانند فرق جو با گندم است........ ویکی از دلایلی که همسران پیامبر و یا امامان بعد مرگ شوهر خود حق ازدواج با دیگران را نداشتند همین موضوع بوده است  . به هرحال اگر کسی از حرفها م ناراحت شد پیشاپیش عذر خواهی میکنم ... بابا نمی زارن ما حرف نزنیم ولی بیائید کمی هم مانند خیام فکر کنیم که در رابطه با بی ارزشی دنیا میفرماید: خوش باش ندانی از کجا آمده ای           خوش باش ندانی به کجا خواهی رفت ............. پس بیشتر به فکر خودت باش.

باتشکر از محبت تو ولی از این آرزوها برایم نکن چون به همین چند تا بازدید کننده هم نمیتوانم کاملا" جواب دهم  مطمئن باش اگر میخواستم بازدید کننده بیشتری داشته باشم  با چند سایت پر بیننده هم لینک میشدم  ولی واقعا" برای سایت خودم در هفته بیشتر از ۳یا۴ساعت نمی توانم وقت بزارم .

 

+ نوشته شده در  جمعه شانزدهم آذر ۱۳۸۶ساعت 15:9  توسط ارژنگ  | 

می خواهی خواب تعبیر کنی (نازنین)

 

تقریبا یکسال پیش از طریق اینترنت در میهن بلاگ شروع کردم که حالا به هر دلیلی سایت من متوقف شد وجالب اینجاست که بلافاصله یه بچه زرنگ mani99 رو دزدید وبه اسم خودش کرد ! هم اکنون نیز اگر نگاهی تو اینترنت بندازی مبینی چقدر دارن از اسم سایت من و تعبیر خواب مانی سواستفاده میکنن ! به چه چیزی میخواهند برسن  نمی دانم ! فکر کن یکی میخواهد مرا پیدا کنه  یاخسته میشه ویامنصرف وحاتا چی گیر این بچه زرنگها میاد ! ؟  یه بازدید کننده !  به هر حال ما در ایران زندگی می کنیم  واگر بخواهم حرفی بزنم باعث خیلی مسائل وحرفها خواهدشد ومن نه وقت دارم ونه حوصله اش رو.   به هرحال تنها چیزی که میتونم بگم  این که تعبیر کردن خواب هیچ ارتباطی با تحصیلات دانشگاهی و روانشناسی ویا تحصیلات علوم دینی و یا مذهبی بودن افراد ندارد. مثل انرژی درمانی که بسیاری از فیزیکدانان برجسته داخلی و خارجی آن را تائید میکنندولی مجامع بسته  کم سواد و سیاست زده ما برای مخالفت بااین پدیده علمی متوسل به بعضی از علما میشوند !پس بمن حق بده  که تنهاجواب من همین باشد:  همانگونه که در پشت جلد کتاب دومم نوشته ام : نگاه روح به زندگی تنها معنی تعبیر خواب میباشد ودرک این جمله ورسیدن به این نگاه مساوی است با معبر خواب شدن شما...................... پس برو به ایمیل خودت برای جوابهای خصوصی

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دهم آذر ۱۳۸۶ساعت 19:4  توسط ارژنگ  | 

جواب به نازنین

ایمیل نازنین :
اول ازتون تشکر میکنم بخاطر سایت بسیار با محتوای شما
و از اینکه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما میگذارین من خیلی مشتاق خریدن کتاب شما هستم و از انجا که خارج از کشور زندگی میکنم و نمیدانم چه جوری البته مادرم در شیراز زندگی میکنند و اگر لطف کنیین به من بگین کدوم کتابفروشی در شیراز کتابهای شما را میفروشند ممنون میشند .حال کمی از خودم براتون میگم من حدود چهار سال پیش با مدیتیشن اشنا شدم و از انجا به بعد منظورم بعد از ماهها مراقبه خوابهای معنی دار من هم شروع شد البته مادرم هم زیاد اینجور خوابها را میبینند ولی مشکل تعبیر کردن ان است والان خیلی خوشحالم که شما را پیدا کردم واگر میشد تمام خوابها را برایتان مینوشتم ولی خوب هم شمااینهمه وقت ندارین وهم برای من یک کمی مشکل .
من خبلی خیلی علاقه دارم که در زمینه معنوی پیشرفت کرده و قدرتهای درونی وماورایی خودم را افزایش دهم راستی من اسایت علوم باطنی را میخوانم و برای من واقعا جالب است وهمچنین کتابهای استاد فتاح .و ممنون میشم ار شما هم به من چند توصیه بکنین من بیست و هفت سالم
راستی میتونم بازهم برایتان ایمیل بفرستم در مورد چند تا خواب دیگه
خیلی خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین
دوست شما     
 

 جواب به نازنین

باتشکر ازاین همه محبت شما:

اگر کتاب دوم من چاپ شد حتما با امضا برای دوست خوبی مثل شما و مادر گرامی و شوهر عزیزتان می فرستم . کاش زنهای ما هم در ایران مثل تو فکر میکردن  . دوست عزیزم شما هر وقت خواستی می تونی تماس بگیری چون من عاشق تعبیر خواب هستم . ومنو ببخش اگر بعضی از  مطالب تو  رو در سایتم سانسور میکنم  چون ممکن بعضیها سو استفاده کنن . اگر تونستی در مدیتیشن واقعی ذهن خودت را به آ رامش برسانی یقینا بهتر از دیگران میتوانی خواب ببینی . پس در خواب دیدن مشکل نداری

 واما تعبیر خوابهای شما  : خواب اولی رو اگر خودت دیدی ویا دیگری به این معنی است بیننده خواب نباید به مردن فکر کند چون زندگی او رو به پیشرفت و آ سایش  است و قرار است زندگی خوبی دراین دنیا داشته باشد . و اما خواب دوم شما :  آن مرد با لباس سفید نماد یک نیروی شیطانی نیرومند است ومردم که به او متوسل بودند فقط نمایشی برای فریب دادن شما میباشند پس به هیچ عنوان نباید به حرفهای او در بیداری عمل کنی . اما توصیه من به عنوان یک دوست برای بدست آوردن خوشبختی واقعی در این دنیا ومخصوصا بعد از مرگ  اینست که خودمان رابشناسیم واگر چنین شود میتوانیم به وجود روح در کالبد خودمان ایمان بیاوریم وبا قدرت روح خودمان میتوانیم به خوشبختی واقعی دراین دنیا و دنیای بعد از مرگ برسیم .

درمورد بچه و مسائل دیگر اسم واقعی و تاریخ تولد خود وشوهرت را ایمیل کن  تابتوانم دقیق پاسخ دهم .

ضمنا میدونی دوستی ارزشش بیشتر از عشق ....... و ازاینکه مرا دوست خودت میدونی متشکرم.

  
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم آذر ۱۳۸۶ساعت 20:44  توسط ارژنگ  | 

تعبیر خواب مینا

 

اگر خواب رو دقیق تر می گفتی بهتر بود . برای مثال اگر می دونستی که اون چه نوع گیاهی ولی بشما حق میدهم چون اکثر خانومها همانقدر از گیاهان میدونند که از اتومبیل ویا مردها میدونند . واما اون گیاه در واقع مردی است که آرزوی داشتنش را همیشه داشته ای ونهایتا تاشش ماه دیگر سروکله اش در زندگی تو پیداخواهد شد  ولی اگر نامزد داری ویا شوهر ویا حتی دوست پسری که قرار است با آ ن ازدواج کنی آن گیاه فرزند توست . شما با استفاده از عقل خود کاری را شروع کرده و یا میکنید که پولی را بدست میآورید که البته از نظر الهی حرام است و این کار باعث پیشرفت شما خواهد شد تاجائی که دیگر نمی توانید تصمیم بگیرید با آن پول چه کار کنید و ترس ازآینده و یااینکه این سرمایه از دست شما برود به فکر مشاوره با دوستی گمراه  و زرنگ  میافتید اما شما متوجه حماقت دوست یا آشنای خود میشوید چون از او باهوش تر هستید ولی به هر حال نمیتوانید در مورد سرمایه خود تصمیم بگیرید.

+ نوشته شده در  جمعه دوم آذر ۱۳۸۶ساعت 13:55  توسط ارژنگ  | 

لطفا بخوانید....!

 

چندبارباید عرض کنم پیشگوئی شخصی نمی کنم!

ولی اگر خیلی اصرار دارید می توانید بروید وبگردید دنبال یک فال گیر یا رمال ویا جن گیر ودعا نویس وغیره  چون واقعا من شمارا نمیتوانم کمک کنم  .  من فقط در زمینه تعبیر خواب میتوانم شمارا راهنمائی کنم  و در زمینه پیشگوئی  فقط پیشگوئی عمومی خواهم کرد  آنهم اگر به مصلحت خودم ویا جامعه باشد  برای مثال  سهمیه بندی بنزین  که اگر خبرها رو دنبال بفرمائید متوجه خواهید شد که به علت بوجود آمدن مشکلات بسیار درجامعه بر اثرطرح  بسیار جامع و بسیار کارشناسی شده  سهمیه بندی بنزین مسئولان محترم بالاخره متوجه شدند که یواش یواش بدون سر و صدا این طر ح بسیار کارشناسی شده به نفع مردم و خود مسئولان و آ ینده کودکانمان نمی باشد .

 

 الزام دولت به عرضه بنزین آ زاد

چهار شنبه 30 آبان 1386 ص 4  روزنامه همشهری

تنها طرحی که در کمیسیون برنامه و بودجه درمورد بنزین تصویب شده است استفساریه ای که دولت را مکلف به عرضه بنزین مازاد بر سهمیه بندی به صورت آ زاد می کند . ....... یعنی چی ؟ یعنی اینکه این همه همه درد سر و هزینه رو باید مردم تحمل کنند . مسئولان محترم هم با کارشناسان بسیار فهیم و زحمت کش خود  بهتر است بروند دنبال طرحهای کارشناسی شده دیگر تا  بیکار نباشند چون حقوق میگرند و موظف هستند به این مردم خدمت کنند !  من در تاریخ 26 مرداد 1386 در همین سایت و حتی قبل از آ شکست سهمیه بندی بنزین را پیشگوئی کرده بودم ! البته این یک پیشگوئی ساده بود  وکارشناسان واقعی بسیاری این شکست را پیش بینی کرده بودند.

 

 

پیشگوئی زلزله :

در مورد پیشگوئی زلزله در روزنامه همشهری 30 آ بان 1386 ص 28 در جاکارتا  علا قه مند هستم تابتوانم در مقابل پیش بینی آن  فیزیک دان برزیلی که تاریخ وقوع زلزله را درروز 23 ماه دسامبر سال جاری میلادی اعلام نموده است  را از طریق خواب واقعیت آ ن را لمس کرده و اگر موفق شوم تا پیامی را از این حادثه دریافت کنم آ ن  را به زودی در همین سایت  تقدیم دوستان کنم چرا که آن فیزیکدان برزیلی حق استفاده از روزنامه همشهری را دارد ولی من فکر نمی کنم که چنین حقی راداشته باشم .

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم آذر ۱۳۸۶ساعت 17:23  توسط ارژنگ  | 

تشکر :

 

 

با تشکر از آ قایان الهیاری و مرتضوی و خانمها نرگس وستاره و مخصوصا دینا  به دلیل همفکری وتشویق .

+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم آذر ۱۳۸۶ساعت 17:21  توسط ارژنگ  |